- LEDVANCE

Цена
€3 27 / 6 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 8 |
| Светлинен поток (lm) | 806 lm |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Стик |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15 000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 220° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE PARATHOM CL STICK FR 60 8W/840 E27 LED Лампа
Подобрете осветлението си с ефективната LED лампа тип стик от LEDVANCE. Проектирана за директно включване в мрежата, тя осигурява ярка неутрално бяла светлина (4000K) с отлично цветопредаване (CRI 80). Идеална за общо осветление в дома и офиса.
Ключови Предимства
- Енергоспестяване — Консумира само 8W, като замества до 60W крушки с нажежаема жичка, намалявайки разходите за електроенергия.
- Дълъг живот — До 15 000 часа работа означава по-рядка смяна и по-ниска поддръжка.
- Мигновена светлина — Не изисква време за загряване; пълна яркост веднага след включване.
- Екологична — Без живак и подлежаща на рециклиране, с ниско топлоизлъчване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност | 8 W |
| Светлинен поток | 806 lm |
| Цветна температура | 4000K (Неутрално бяло) |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Стик |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот | 15 000 h |
| Цветопредаване (CRI) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1 x LED лампа
- Документация на продукта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





